[Yangın Söndürme ve Güvenlik Sistemleri]

ERSARAYHAKKIMIZDA

Misyonumuz

Müşterilerimize kaliteli, garantili ve ekonomik ve işlevsel çözüm sunmak,
Yangın söndürme ve güvenlik sistemlerinde ileri teknolojileri kullanmak ve uygulamak,

Vizyonumuz

Modern yönetim ve üretim anlayışının gereği olan AR-GE çalışmalarımız sayesinde daha iyi hizmet, daha kaliteli ve çeşitli ürünlere imzamızı atmak..

Hedefimiz

Aydınlık bir geleceğe yol almasını gönülden dilediğimiz bir ülkemizde, Yangın Güvenliği bilincini gelişmiş ülkeler seviyesine yükseltmek ana hedefimizdir.

İlkemiz

Bu yolda ülkemizin hammadde, işgücü ve bilgi birikiminden faydalanarak bunları proje ve imalatlarımıza yansıtıp ülke kalkınmasına faydalı olmak vazgeçilmez ilkemizdir.

[Ersaray Yangın Söndürme ve Güvenlik Sistemleri]

HAKKIMIZDA

1995 yılından bu yana Türkiye’nin yangın güvenlik sektöründe önde gelen lider firmalarla, danışmanlık, projelendirme, malzeme temini, montaj ve bakım hizmetleri ile çok geniş yelpazedeki yangın korunum sistemlerini zengin deneyimi ile birlikte müşterilerimize sunmaktayız. Yapıların risk sınıfının belirlenmesi, yangın senaryolarının oluşturulması, uygun sistem seçimi ve yangına karşı alınması gereken önlemler konusunda müşterilerimize uluslararası standartta danışmanlık hizmeti vermektedir.

TSE ve ISO belgelerine sahip dolum tesisimiz teknolojiyi takip eden felsefesi ile kaliteyi ön planda tutarak donatılmıştır. Alanında uzman ekibimiz her geçen gün üretim alanımızı araştırma ve geliştirmeyle kapasitesini arttırmak için çalışmalarına devam etmektedir. Yangın korunum sistemleri konusunda dünyanın önde gelen üretici firmalarının iş birliği ve kendi üretim olanaklarımızı birleştiren bir anlayış içinde, global düzeyde yaşam alanlarının ve sanayi tesislerinin yangın risklerini en aza indirmek amacıyla, uygulamalarımızda, teknik hizmetlerde ve ticari faaliyetlerimizde bizim açımızdan en önemli unsur olan uzman mühendislik kadrosu ve kaliteli personel ile çalışmaktan asla vazgeçmedik.

Modern yönetim ve üretim anlayışının gereği olan AR-GE çalışmalarımız sayesinde daha iyi hizmet, daha kaliteli ve çeşitli ürünlere imzamızı atmak, aydınlık bir geleceğe yol almasını gönülden dilediğimiz bir ülkemizde, Yangın Güvenliği bilincini gelişmiş ülkeler seviyesine yükseltmek ana hedefimizdir. Bu yolda ülkemizin hammadde, işgücü ve bilgi birikiminden faydalanarak bunları proje ve imalatlarımıza yansıtıp ülke kalkınmasına faydalı olmak vazgeçilmez ilkemizdir.

Dünya nüfusu büyük bir hızla artıyor ve buna bağlı olarak da ortak yaşam alanlarımız aynı hızla büyüyor. Bu yaşam alanlarının, en büyük felaketlerinden biri olan yangından korunması ise giderek daha büyük bir önem kazanıyor. Yola çıktığımız 1995 yılından günümüze kadar geçen süreçte, dünyada yaşanan globelleşme sonucu, uzmanlaşma ve en iyiyi ortaya koyma gerekliliğini tüm islerimizde yansıtmaya çalıştık.

Genç bir kadro olmanın getirdiği dinamizm ile teknolojinin en son noktasını yakalamak, ülkemize bilgi ve teknolojinin nimetlerini sunmak daima hedefimiz oldu.

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİNDEN FAYDALANMAK İÇİN BİZE ULAŞIN!

Konuşmayı Başlat
Yardım ?
Merhaba
Yardım Edebilir miyim?